Trakų r., Semeliškių k., sodybos nuoma

80 (1.6 €/m²)
Trumpalaikė 50 2Kambariai Prisijungti
Kaina 80 €
Skelbimo ID 229480
Turto tipas Sodybų nuoma
Nuomos trukmė Trumpalaikė
Savivaldybės Trakų r.
Gyvenvietė Semeliškių k.
Kambarių skaičius 2
Plotas 50
Žmonių skaičius 8

BALTOJI SODYBA išsiskiria iš kitų Lietuvos sodybų savo rastinių statinių balta spalva ir ja supančia gražia aplinka: spigliuočių ir lapuočių augmenija, pievų platuma . Jus pasitiks išskirtinis gamtos reljefas ( Aukštadvario kraštas), kurį puošia pavesinė, čiurlenantis upelis, tyvuliuojantys keturi tvenkiniai, prie upelio pirtis su jaukia terasa ir orginaliu šaltinio baseinu ir kubilu. Ilsėsitės labai jaukiame kambaryje, o miegosite, tikrai, romantiškame miegamajame. O jei nemiegosite, – romantiką užtvirtins apsilankę žvėreliai : stirnos, lapės, kiaunės, gal ir briedis tolumoje. 🙂 Pirties megėjai galės pasikaitinti originalioje pirtyje, vaišintis mėtų ar čiobrelių arbata, įkvėpti natūralių levandų kvapo ir atsigaivinti ūnikaliame šaltinio baseine, atsipalaiduoti kubile. Pirties iškūrenimas nuo 25 eur., kubilo – 50 eur. Sodyboje yra atskiras namelis su visa virtuvine įranga ir pietų stalu.
Netoliese galėsite pasivaikšioti prie ežero ar dviračiais aplankyti gražiąsias Aukštadvario vietas. Sodyba didelė, tad turėsite privatumą.
Mielai laukiame romantikos pasiilgusių porų. Vieta ypač tinka atšvęsti bernvakarį ar mergvakarį. Yra galimybė paruošti šventinį stalą iš Jūsų produktų.

Šildymas

Elektra Kietu kuru

Vanduo

Vietinis vandentiekis

Ypatybės

Kraštinis sklypas Greta miško Asfaltuotas privažiavimas Elektra Internetas

Papildomos patalpos

Baseinas Pirtis Terasa

Papildoma įranga

Su baldais Šaldytuvas

Kontaktinė informacija